HIP HOP

Cena: 144,00 zł 144.00ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Hip-hop to manifestacja indywidualizmu. Zapisz się na zajęcia, na których rozwiniesz swoją koordynację i muzykalność oraz nauczysz się wyrażać siebie poprzez taniec.

Ten styl tańca uczy cierpliwości, skrupulatnego dochodzenia do celu i działania w grupie. Początki nie są łatwe, ale z czasem hip-hop odkrywa przez uczniami cały świat tanecznych możliwości. Zajęcia pozwalają na wykorzystanie niespożytych pokładów energii i na ekspresję poprzez ruch. Nauczysz się zmiękczania ruchu, izolowania poszczególnych części ciała i łączenia ze sobą wielu rytmów na raz.

Powstały w latach 70. na nowojorskim Bronxie styl łączy wyjątkowość każdego z nas z działaniem w grupie i społecznym wymiarem tańca. Hip-hop narodził się na imprezach i pozwolił na ekspresję grupom, które do tej pory nie miały takiej możliwości. Każdy z nas może, korzystając z bazy podstawowych ruchów, odnaleźć swój własny styl i dowiedzieć się, że hip-hop wykracza daleko poza szare bloki, z którymi jest kojarzony.

Zajęcia prowadzone są w grupach podzielonych według poziomu doświadczenia: grupa początkująca oraz grupy bardziej zaawansowane Urwisy (5-6 lat), Streeciaki (7-12 lat), Beton (14+ lat).

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl